Вірус вимагач з’явився в соцмережі «ВКонтакте»

Як повідомили ЗМІ, в соціальній мережі «ВКонтакте» виявлено небезпечний вірус-троян, на ім’я «Trojan-Ransom.Win32.Vkont». Цей троян маскується під безкоштовну програму, яка начебто може зламати інформацію облікового запису будь-якого з користувачів цієї соціальної мережі, інформує  Epoch Times.

Зараження вірусом можливо тільки за згодою користувача. Як тільки він натисне на банер з рекламою вірусної програми, відразу почнеться завантаження трояну. Після своєї активації вірус блокує комп’ютер і антивірусні програми на це не реагують.

 

Зараження вірусом можливо тільки за згодою користувача. Слайд з сайту: www.kaspersky.ru

Що розблокувати вражений комп’ютер, троян вимагає сплатити певну суму через СМС повідомлення. Після оплати комп’ютер буде розблоковано. Щоб розблокувати комп’ютер, але не сплачувати шахраям, спеціалісти рекомендують скористатися безкоштовним сервісом антивірусної Лабораторії Касперського – «Deblocker».

 

Що розблокувати вражений комп’ютер, троян вимагає сплатити певну суму через СМС повідомлення. Слайд з сайту: www.kaspersky.ru

Як вказують експерти, інформаційне середовище стає дедалі не безпечнішим. І відповідальність за це несуть самі користувачі, які приймають нечесні правила зловмисників. Користувачі різних соціальних мереж все частіше зустрічаються проблемою троянських вірусів, що блокують комп’ютери та вимагають гроші за розблокування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: