“Комісар ООН” та “працівниця” фонду Ахметова за гроші працевлаштовували у прокуратуру

Шахраї, які представлялися комісаром ООН з прав людини і співробітницею Фонду Ріната Ахметова, орудували в Горлівці. Про це повідомляє сайт Горлівського МУ ГУМВС України в Донецькій області.

Шахрай, який представлявся комісаром ООН з прав людини, пред’являв посвідчення співробітника прокуратури, а також «корочку» уповноваженого представника комісара 7 рангу із захисту прав людини при ООН. За певну винагороду він обіцяв працевлаштування в органах прокуратури, після чого зникав разом із грішми.

Днями його затримали в Маріуполі. Як розповіла одна з постраждалих, Тетяна В., шахрай, крім працевлаштування, провертав також операції з нерухомістю. Зокрема, йому вдалося продати один і той же гараж відразу кільком людям.

Найчастіше він діяв разом з 55-річною спільницею, яка представлялася співробітницею Фонду Ріната Ахметова.

Як повідомили в Орджонікідзевському РВВС, в даний час відносно підозрюваного порушено кримінальну справу за фактом шахрайства та крадіжки. Проводяться слідчі заходи.

У справі задокументовано два епізоди – у Маріуполі та Горлівці. Проте в міліції не виключають появи нових фактів шахрайства.

Нагадаємо, нещодавно на Житомирщині було затримано 51-річного місцевого жителя, який, назвавшись помічником голови антикорупційного парламентського комітету, пропонував кільком представникам керівництва обласного Управління ДАІ за відповідну суму «вирішити питання» їхнього подальшого перебування на посадах.

А на початку березня працівники столичного карного розшуку затримали шахрая, який від імені народного депутата від Народної партії (колишній Блок Литвина) Олега Зарубінського під виглядом благодійності обирав київських бізнесменів.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: