Єдиний легальний спосіб купити квитки на Євро-2012 – на сайті UEFA

Як відомо, 1 березня стартував продаж квитків на Євро-2012. А вже наступного дня УЄФА взялася попереджати охочих дістати пропуск на матчі турніру про сайти-шахраї. Європейська футбольна спілка нагадує, що єдиний спосіб купити квиток на Євро-2012 – на сайті uefa.com.

Щойно почали продаж квитків на сайті УЄФА в Інтернеті, як стали з’являтися сторінки з аналогічним дизайном, проте з однією помилкою – перевернутий прапор Польщі. Як пише Sport.pl, це зроблено навмисно, щоб на власників сайту неможливо було подати до суду.

Сайти-шахраї пропонують відвідувачам придбати квитки в обхід всіх перепон, створених на сайті УЄФА. Тобто без реєстрації, подачі заявки і очікування лотереї.

Інтерес шахраїв цілком зрозумілий, адже підсумковий дохід УЄФА від продажу квитків на Євро-2012, згідно із заявою офіційного представника УЄФА Педро Корреа на офіційній церемонії початку продажу квитків, яка відбулася в Києві, сягатиме майже 100 мільйонів євро.

Нагадаємо, 1 березня, о 17.00, на сайті uefa.com почався офіційний продаж квитків на матчі Євро-2012. Вартість квитків становитиме від 300 до 6000 гривень, залежно від категорії і стадії чемпіонату, а триватиме продаж до 31 березня. На момент початку продажу пропусків зареєструвалися 591 тисяча уболівальників, які бажають відвідати матчі турніру.

Раніше, Lohotron.in.ua вже повідомляв про інтернет-лохотрони приурочені до фінальних матчів Ліги Європи УЄФА і Ліги чемпіонів та про те, як у Львові викрили шахраїв, які розкрадали гроші, видані на Євро-2012.

 

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: