Естонія звинуватила арбітрів матчу з Болгарією в шахрайстві

Представники футбольного союзу Естонії спровокували великий скандал у Європі, звинувативши у шахрайстві зі ставками арбітрів, які працювали на матчі збірної з болгарами.

Цей поєдинок відбувся 9 лютого у турецькому Белеку і закінчився бойовою нічиєю – 2:2. При цьому всі чотири м’ячі були забиті з пенальті.

Прес-секретар Естонського футбольного союзу Міхель Уйболехт заявив, що вони підозрюють в шахрайстві арбітрів матчу, через яких організатори азартних ігор могли провернути свій обман. За словами чиновника, під підозру потрапив ще один матч, який відбувся раніше 9 лютого в тому ж Белеку, – Латвії проти Болівії. Поєдинок закінчився поразкою латиноамериканців з рахунком 1:2. При цьому всі три м’ячі також були забиті з пенальті.

“Матч був організований через одне агентство. Перші сигнали про можливе маніпулювання надійшли ще до початку зустрічі, а хід гри це підтвердив. Це ж агентство організувало матч Латвія – Болівія, і там сценарій був аналогічний: всі голи були забиті з пенальті”, – заявив Уйболехт.

За даними естонських ЗМІ, на матчі працювала угорська бригада арбітрів на чолі з Крістіаном Зелметсом. Вона ж судила матч між Латвією і Болівією.

Проте президент Естонського футбольного союзу Айвар Похлак не виключив, що арбітри працювали під вигаданими іменами. За його словами, вони нібито не мали ліцензії ФІФА.

DELFI

Share Button
!

правила коментування

Поділіться думками

реклама: