У США викриті найбільші шахрайські схеми

У США викрили великі шахрайські операції, загальний збиток від яких становив $8,3 млрд. Про це заявив Генеральний прокурор США Ерік Холдер.

Чиновник зазначив, що понад 500 осіб були звинувачені у шахрайстві, до того ж проти 341 з них порушені кримінальні справи. Усі ці люди, за його словами, звинувачуються у створенні фінансових “пірамід”, штучному збільшенні цін на акції і в проведенні валютних махінацій.

За інформацією Генпрокурора, у розслідуванні брали участь співробітники ФБР і Служби внутрішніх доходів США.

87 осіб вже засуджені до ув’язнення, деякі з них засуджені на термін понад 20 років. Жертвами шахрайства стали у загальній складності 120 тис. осіб, пише The Wall Street Journal.

Найбільша операція “Підірвана довіра”, спрямована на розкриття цілого ряду шахрайських схем, почалася три з половиною місяця тому. У розслідуванні взяли участь ФБР, пошта США і ряд інших структур.

Злочинці використовували різні схеми, у тому числі пропонували зробити вклади своїм знайомим, тобто людям, які їм довіряли.

У незаконний спосіб зловмисники привласнювали гроші навіть у церквах. У всіх випадках вкладникам обіцяли солідний відсоток за рахунок залучення нових інвестицій.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: