Після перегонів Черновецкий запускає новий лохотрон

Київська міська державна адміністрація готує запуск миттєвої муніципальної лотереї.

Чиновники планують продавати три види лотерейних квитків: «Хрещатик», «Мій Київ» і «Столиця», вартістю 5, 10 і 20 грн. відповідно.

«Створена мерією робоча група вже вийшла на завершальний етап розробки відповідного проекту розпорядження КМДА, яке Леонід Черновецкий підпише найближчим часом. Поширювати їх планується через кіоски КП «Київпастранс» і каси КП «Київський метрополітен». До міського бюджету перераховуватиметься 20% прибутку від реалізації даного проекту», — розповіла виданню радник столичного мера Марта Гримська.

За даними газети, для реалізації проекту столичні чиновники уклали договір із ЗАТ «Патріот», яке нині контролює Олег Бойко (йому раніше в Києві належали казино «Салют», River Palace і мережа гральних закладів «Метро-Джекпот»).

У ЗАТ «Патріот» підтвердили участь в проекті мерії і повідомили, що ексклюзивним дистриб’ютором муніципальної лотереї виступить столичне ТОВ «Шанс Україна». За даними газети, ця компанія належить синові депутата ВР від фракції БЮТ Віталія Коржа – Юрію Коржу і спеціалізується на організації азартних ігор і букмекерської діяльності в Інтернеті.

Рік тому і ЗАТ «Патріот», і ТОВ «Шанс Україна» фігурували в чорних списках КМДА в числі фірм, із засиллям ігрових автоматів яких активно боролися міські чиновники.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: