У Житомирській області з’явилася «ясновидиця»-шахрайка, або тариф «за зніму наврочене»

Протягом минулого тижня від «благих» намірів літньої «ясновидиці» у Новограді-Волинському постраждали троє молодих дівчат. Місцем полювання «пані» шахрайки став центр міста та мікрорайон «Зелені».

19-річна Аліна (ім’я змінено), яка приїхала погостити до рідних і не очікувала, що стане жертвою літньої жінки, що годиться дівчині у матері чи й бабусі.

Як вже зазначалося, замість фізичної сили жіноцтво пускає в хід усе: і розум, і хитрість, і, хоч важко у це віриться, у даних випадках, й чари.

Того дня, близько 16.45 хв. до Аліни на автобусній зупинці підійшла літня жінка, яка запитала котра година. Слово за слово і за лічені хвилини та легко ввійшла у довіру до дівчини. Аліна й досі не розуміє, як спритно незнайомка примусила її повірити у те, що матері «пороблено» на смерть, наведено порчу і таке інше. «Перейнявшись щиро» бідою такої молодої і приємної дівчини, пані-добродійка запропонувала їй свою допомогу. Аліна, як і кожна людина, яка дбає про своїх рідних, погодилася, тим більше, що усе, що говорила пані, на той момент, здавалося їй чистою правдою. Вона навіть забула куди збиралася і навіщо. Лиходійка ж спритно втілювала в життя свої наміри.

Процес зняття «порчі» розпочався з того, що дівчині потрібно було купити воду, після чого вони пішли разом гуляти містом. Усе сказане «ясновидячою» дівчина сприймала за правду і робила, як та їй говорила. Коли ж етап змовляння закінчився, для закріплення результату вона мала віддати «добродійці» гроші. Важко повірити, але з дому Аліна привезла шахрайці, яка чекала її на тій же зупинці, 2000 грн. Рідним Аліна не сказала, навіщо їй потрібні гроші. Запримітивши у дівчини недешевий МР3-плеєр, який коштує близько 1000 грн., шахрайка застерегла, що й музику з нього слухати дівчині не варто, а краще його позбутися. Що та й зробила. І на останок, Аліна мала декілька кіл проїхати по місту маршрутом автобуса № 1.

Другою жертвою шахрайки стала 17-річна Оленка (ім’я змінено), жителька Ємільчинського району, яка приїхала до подружок у наше місто. До неї незнайома жінка з питанням, де знаходиться магазин «Роксолана» звернулася біля однієї із аптек. Оленка відповіла, що не місцева, це, мабуть, і полегшило шахрайці роботу. За словами дівчини, незнайома жінка сказала їй про те, що у неї немає батьків, а виховали її бабуся з дідусем (хоч, як стверджує Олена, вона жінці про це не говорила), яким «пороблено» і якщо не зняти наврочене, то вона залишиться сама.

Для зняття «поробленого» «ясновидиці» потрібні були Оленчині гроші, і до того ж «чим більше, тим краще». До суми у 400 грн., що вона мала з собою, налякана дитина додала ще й мобільний телефон. «Відроблене» дівчина також закріпила поїздкою маршрутом автобуса №1. Але на зупинці, де на неї мала чекати добродійка, щоб віддати молитви, незнайомки вже не було.

4 серпня у Алли (ім’я змінено), 22-річної жительки Новограда-Волинського, незнайома жінка на зупинці «Зелені» поцікавилася, яка зараз година. І в цьому випадку «казочка» шахрайки мало чим відрізнялася від попередніх. Повіривши сказаному, вони домовилися про зустріч наступного дня.

5 серпня, взявши з собою банківську картку, на якій знаходилося 7000 грн. Алла зустрілася з «рятівницею». Дивує той факт, що молода жінка сама не стала знімати гроші з рахунку, а вирушила до найближчого банкомату разом з незнайомкою. Через технічні причини Алла одразу змогла зняти лише 2000 грн. Сама потерпіла сказала: «Бог є на світі», тому що ще три банкомати з цієї ж причини тимчасово не працювали. Відправивши Аллу маршруткою проїхатися містом, вона мала чекати її на зупинці біля музичної школи…

Як розповів один зі свідків, після того, як Алла сіла в маршрутний автобус, шахрайка швиденько поспішила до таксі, яке відвезло жінку на автовокзал, що може свідчити про те, що вона не місцева.

За словами потерпілих, на вигляд шахрайці 50-55 років, 160-165 см. на зріст, середньої тілобудови, охайно одягнута, освічена, в перших двох випадках на ній була перука-каре темно-каштанового кольору, в останньому – перука-каре світлого кольору, в офтальмологічних окулярах прямокутної форми, з усіма жертвами спілкувалася російською мовою. Крім того, незнайомка нікому з потерпілих не представилася, а вони самі не цікавилися. Можливо, шахрайка й дійсно володіє певними здібностями, які використовує їх для власного збагачення.

Правоохоронці вкотре закликають бути обережними у спілкуванні із незнайомими людьми на вулиці. В першу чергу це стосується неповнолітніх та молодих дівчат, жінок, які легко піддаються впливові. Батькам слід періодично нагадувати дітям про небезпеку, яка чекає їх на вулиці, наводячи їм приклади шахрайств та інших аналогічних злочинів.

Новоград-Волинський МВ УМВС України в Житомирській області по взаємодії з громадскістю та ЗМІ

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: