У Кіровограді спецінспекція виявила «роботодавців»-аферистів

 

Чергову аферу попередили в обласному центрі працівники спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради.

Виявивши масово розклеєні по місту оголошення про прийом на високооплачувану роботу (приміром, консультантом компанії із зарплатою понад 6 тисяч гривень на місяць), начальник інспекції Віктор Іванов запідозрив, що кіровоградців знову хочуть ошукати іногородні шахраї. І не помилився.

Провівши, так би мовити, оперативно-розшукову роботу, керівник спецінспекції з’ясував, що «філіалу київської торгової компанії» потрібні не трудові ресурси Кіровограда, а гроші місцевих простаків – по 200 гривень з брата. Дослідивши це питання, Віктор Іванов зателефонував за вказаним в оголошенні номером і побажав «керівництву компанії» для уникнення проблем у «бізнесі» оминати Кіровоград десятою дорогою. Також Віктор Анатолійович порадив «роботодавцям» вжити заходів до того, щоб з наших стін і парканів якнайшвидше зникли розклеєні ними оголошення.

Настанови Віктора Іванова справили враження на аферистів. Вони так і не прибули до Кіровограда у визначений день. А близько половини розклеєних ними оголошень зникли без участі комунальних служб.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: