Український злочинець – один з найнебезпечніших в світі

Інтерпол оприлюднив списки розшуку небезпечних злочинців. Серед них – один з організаторів афери від “Еліта-центр” Олег Шестак.

Про це повідомляється в прес-релізі організації, розміщеному на її офіційному сайті.

Шестака розшукують у рамках операції Infra-Red. Він є одним з основних фігурантів афери, що була здійснена групою компаній “Еліта-Центр” на ринку житлового будівництва в Києві.

Всі, кого шукають у рамках цієї операції, розшукуються за ордерами “з червоним кутом” – це означає, що країна, яка оголосила злочинця в розшук, вимагає його арешту з можливістю подальшої екстрадиції.

Операція Infra-red почалася 3 травня, повідомляє офіційний сайт Інтерполу. До списку розшукуваних злочинців були включені 450 осіб. Шукати їх передбачається в 29 країнах-учасницях Інтерполу.

Одна людина була оголошена в розшук по запиту влади України, 13 осіб – за запитом канадської влади, 37 осіб – за запитом США.

Всі особи, що ховаються від правосуддя, були засуджені або підозрюються у скоєнні тяжких злочинів, в тому числі у вбивствах, сексуальному насильстві над дітьми, згвалтуваннях і незаконному обігу наркотиків.

“Швидше за все, цих втікачів хтось впізнає в соціальних мережах або чаті, ніж наткнеться на них на вулиці. Але, незалежно від того, як була отримана інформація, ми попросимо людей передати її нам”, – заявив координатор програми Мартін Кокс.

Як ви вважаєте, чи впіймають українського шахрая?

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: