Шахраї почали використовувати банкрутство Karya Tour

У Києві другий рік поспіль безкарно орудує туристична шахрайка, нині для своїх афер вона використовує банкрутство Karya Tour.

Людмила Василенко використала ситуацію з банкрутством фірми Karya Tour, обдуривши своїх чергових клієнтів на 28 тис. грн. Цього разу її жертвами стала сімейна пара, яка хотіла відпочити в Туреччині.

За їх словами, тур агент успішно відправляла їх за кордон 7 разів, лише торік вони з нею не працювали. Цьогоріч все було як завжди, єдине – жінка попередила, що з фірми пішла, працює тепер приватним підприємцем. Угоду чоловік та жінка підписали типову, але цього разу без банківських реквізитів, зустрілися не в офісі, як раніше, а біля метро. За аванс надали половину суми у 14 тисяч гривень, отримали чек. Проте за другу половину грошей дали тільки розписку. Турагент пояснила, що в неї зламався принтер.

А за день до поїздки повідомила, що через банкрутство оператора Karya Tour по Туреччині тур скасований.

Лише тоді клієнтка подзвонила в обраний готель, виявилось, що він із Karya Tour не працює взагалі, місць їм там ніхто не резервував, не було їхніх прізвищ і в списках авіаперевізників. Натомість, Інтернет-форуми рясніють попередженнями – з Василенко Людмилою Олексіївною краще не зв’язуватись. Її імені немає у списку всіх ліцензованих тур агентів на сайті Держслужби туризму.

Обдурені клієнти написали заяву в міліцію. Хоча адвокат радить покладатися радше на свої сили, і йти до суду. В міліції погоджуються – коли гроші люди віддають добровільно, довести факт шахрайства складно. Утім, привернути увагу правоохоронців не завадить.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: