Секті Аделаджі дали мільйони на “духовний розвиток” росіян

Влада Калінінграду виділила грант на духовно-етичне виховання у розмірі 8,7 млн. рублів громадській організації, очолюваної старшим пастором секти “Посольство Боже в Санкт-Петербурзі” Іриною Філяєвою.

У Калінінграді Філяєва є президентом організації “Центр відновлення особистості”, яка і перемогла в конкурсі на надання муніципального гранту для реалізації творчих проектів і ініціатив в царині духовно-етичного розвитку в 2010 році.

За наслідками конкурсу центру виділено 5 млн. рублів в номінації “Відродження і популяризація вітчизняних національних і культурних традицій”, 2 млн. рублів в номінації “Виховання духовно-етичних початків, залучення дітей і підлітків до духовних цінностей і вітчизняної культури” і 1,7 млн. в номінації “Залучення населення м. Калінінграда до високих ідеалів російського патріотизму і гуманізму”.

“Посольство Боже” – одна з харизматичних сект, що набула останнім часом особливо широкого поширення в Україні. На зборах своїх адептів представники цієї організації удаються до прийому масового гіпнозу, добиваючись у людей стану екзальтації, яка супроводжується істерією і екстазом, що сприймається ними як прояв дії Святого Духу.

Лідер секти нігерієць Сандей Аделаджа в даний час проходить в Україні по двох кримінальних справах. Одне з них стосується фінансової групи “King’s Capital” (Київ), друге знаходиться у виробництві київського УБОЗ: мова йде про те, що Аделаджа за попередньою змовою зі своєю підопічною шляхом обману привертав гроші прихожан для її бізнесу.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: