Російська прокуратура перевіряє «Посольство Боже»

Прокуратура Калінінградської області Росії почала перевірку за фактом діяльності в регіоні тоталітарної секти «Посольство Боже», що є представництвом однойменної української церкви.

Про це повідомили у прес-службі Слідчого комітету Генеральної прокуратури РФ.

Приводом для розслідування стали результати тендеру управління культури Калінінграда на надання громадським об’єднанням муніципального гранту для реалізації в 2010 році творчих проектів та ініціатив в області духовно-етичного розвитку. У конкурсі змагалися п’ять організацій, але перемогла одна – Калінінградська регіональна громадська організація (КРОО) «Центр відновлення особистості». Причому центр переміг в усіх трьох номінаціях: «Відродження та популяризація вітчизняних національних і культурних традицій» (5 мільйонів рублів), «Виховання духовно-моральних начал, залучення дітей і підлітків до духовних цінностей і вітчизняної культури» (2 мільйона рублів) і «Залучення населення Калінінграда до високих ідеалів російського патріотизму і гуманізму »(1,7 мільйона рублів).

Скандал розгорівся, коли з’ясувалося, що «Центр відновлення особистості» є освітнім проектом «Посольства Божого», яке у списку організацій деструктивної спрямованості Російського центру релігієзнавчих досліджень зазначене як одна з деструктивно-тоталітарних сект. При цьому Калінінградська філія секти є дочірнім підрозділом київського «Посольства Божого», але під час конкурсу президент «Центру відновлення особистості» Ірина Філяєва приховала, що водночас є старшим пастором «Посольства Божого в Калінінграді».

Влада Калінінграду скасувала результати конкурсу та водночас звернулася до правоохоронних органів. Перевірку «Посольства Божого в Калінінграді» проводить прокуратура в рамках закону про протидію екстремізму.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: