Інтернет-шахраї “дріб’язком” викрали в американців 9,5 млн. дол.

Федеральна торговельна комісія США (FTC) припинила роботу групи інтернет-шахраїв, які за допомогою 100 підставних компаній крали гроші з кредитних карт американських громадян. Протягом чотирьох років шахраям удалося непомітно для правоохоронних органів вкрасти $9,5 млн. Для цього вони брали кількістю в збиток якості – знімаючи з кредиток суми до $10, їм удавалося не привертати увагу власників кредитних карт.

Інтернет-шахраї крали гроші з американських кредиток протягом чотирьох років, повідомляє американське видання Computerworld. На даний момент FTC не вдавалось визначити імена злочинців, але комісія заморозила їх активи. Також FTC удалося заарештувати “грошових мулів” – громадян США, через яких шахраї виводили вкрадені кошти до країн Східної Європи – Болгарії та Естонії.

За словами юриста FTC Стіва Верникоффа, шахраї знайшли лазівки в системі обробки кредитних карт, зареєстрували понад 100 фальшивих компаній в США і потім від їх імені зробили більше 1 млн. фальшивих операцій з кредитними картами через сервіси обробки платежів. За інформацією Стіва Верникоффа, номери кредитних карт шахраї отримували на спеціальних закритих форумах, де продаються вкрадені номери.

Для переказу вкрадених грошей шахраї вербували громадян США, які виводили для них гроші.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: