Затримали шахрайку, яка видурювала у школярок прикраси

У Львові затримали надзвичайно винахідливу шахрайку, яка впродовж кількох місяців виманювала у школярок золоті прикраси, повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області. Жертвою аферистки ставали дівчатка приблизно одного віку – 9-10 років.

Жінка зустрічала дітей на вулиці та заманювала до найближчого під’їзду. Обіцяла розповісти та показати щось цікаве. Коли опинялась із малечею наодинці – починала залякувати байками про «страшного дядька», який начебто ходить неподалік та здирає із дівчаток сережки. Таким чином жінка намагалася переконати дітлахів, аби віддали прикраси їй «на зберігання». Забравши сережки, аферистка миттю зникала.

Командир 4-ї роти батальйону патрульно-постової служби міліції міста Львова Богдан Столяр пригадує, що останній раз жертвою аферистки стало двоє дівчаток. Вони гуляли у дворі, коли побачили, що назустріч іде незнайома молодиця. Вона попросила школярок допомогти знести візочок із дитиною. Довірливі дітлахи попрямували за шахрайкою до під’їзду, піднялися на третій поверх. Раптом жінка почала наказувати їм, аби хутко знімали золоті сережки. «Тут вас можуть пограбувати!» – казала вона дітям. Налякані подружки швидко віддали прикраси незнайомці.

Були випадки, коли переконати дітей не вдавалось – вони не вірили у розповіді «про злого дядька» чи грабіжників. Тоді зловмисниця силою відбирала у них сережки. Правоохоронці стали шукати шахрайку, щойно до них почали надходити заяви батьків. Усі постраждалі дітлахи однаково описували аферистку-грабіжницю – із рудим, фарбованим волоссям, та кривим переднім зубом. На слід жіночки із такими прикметами вийшли досить швидко. Двоє працівників патрульно-постової служби – брати Михайло та Володимир Демські – пригадали, що бачили нещодавно схожу молодицю. У її пошуках, обнишпорили весь район. Затримали лиходійку працівники батальйону патрульно-постової служби міліції міста Львова – командир 4-ї роти Богдан Столяр, його заступник Орест Шулик, інспектори Михайло та Володимир Демські. Діти одразу ж упізнали шахрайку.

Як виявилось, зловмисниця встигла надурити близько десяти дівчаток. Втім, у міліції підозрюють, що постраждалих може бути й набагато більше, адже аферистка діяла у різних районах Львова. Затриманій – 29 років. Вона вже й раніше мала проблеми із законом через наркотики. Тож, виманюючи у дівчаток сережки, одразу ж продавала їх. А виручені гроші тратила на чергову «дозу». Проти зловмисниці порушили кримінальну справу. Тепер їй доведеться відповідати за шахрайство та пограбування дітлахів.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: