Все майно Аделаджі заарештовано. Розслідування справи Кінгз Кепітал планують завершити до осені

Заарештовано все майно головного фігуранта справи фінансової групи King’s Capital Сандея Аделаджі.

Як розповів старший слідчий з особливо важливих справ Головного слідчого управління МВС України полковник Сергій Шуваєв, під арештом перебуває майно обвинувачених: кошти у банках, цінні папери, будівлі, земельні ділянки.

Як інформує ТСН.ua, окремі кримінальні справи щодо фінансової групи King’s Capital і ПП Грант, на даний момент об’єднані. У МВС зазначили, що за цими двома звинуваченнями проходить старший пастор церкви Посольство Боже Сандей Аделаджа (ст. 190, ч. 4 – шахрайство в особливо великих розмірах).

Нагадаємо, офіційно визнані постраждалими у справі King’s Capital майже 1,5 тисяч громадян. Справу про аферу King’s Capital було порушено в 2008 році за зверненням більш ніж 60-ти громадян, які не змогли отримати вкладені гроші і дивіденди за договором з компанією. Збиток по King’s Capital становить кілька мільйонів доларів, цифра зростає в міру надходження нових заяв від постраждалих.

У справі Грант у цілому, за даними міліції, виявлено близько шести тисяч договорів з вкладниками. Мінімальна сума вкладу становить 2500 грн., найбільший внесок – 555 тисяч грн. У договорах, які потрапили до міліції, фігурували цифри від 30 до 70 тисяч грн.

На думку Шуваєва, розслідування просувається успішно. За його словами, потерпілі почнуть знайомитися з матеріалами вже до серпня цього року.

На запитання, що конкретно інкримінується пастору, Шуваєв відповів, що, Аделаджа брав участь у шахрайських схемах.

“Сам Аделаджа гроші від інших обвинувачених не брав, але, за деякими даними, міг їх отримувати через певний” ящик “, куди нібито опускали конверти з якимись сумами”, – сказав Шуваєв.

Як відомо, громадянин Нігерії Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, обвинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, в березні минулого року Головне слідче управління МВС України в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної проти керівництва компанії King’s Capital, висунуло звинувачення пасторові церкви Посольство Боже Сандею Аделаджі з обранням йому запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

“Громадянин Нігерії Сандей Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, обвинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах”, сказано в тексті звинувачення.

У жовтні минулого року пастору церкви Посольства Божого Сандею Аделаджі було висунуто звинувачення у причетності до ще однієї фінансової афери з коштами громадян – за участю ПП Грант.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: