ВР не прийняла законопроект, що забороняє “лохотрони” на телебаченні

16 червня, 393 народних депутати з 433 зареєстрованих у сесійній залі проголосували за відмову прийняти в першому читанні законопроект “Про внесення змін до Закону України Про телебачення і радіомовлення”, що стосуються шахрайських телевікторин.

Про це заявила член фракції БЮТ Олена Кондратюк, відзначивши, що Партія регіонів і комуністи відмовилися підтримати законопроект 4510 про зміни до закону про телебачення і радіомовлення в частині інтерактивних ігор в телевізійному ефірі.

“Мова йшла про те, щоб заборонити “лохотрони” на телебаченні – це так звані вікторини, які пропонують відгадати, скажімо, слово “мама”, і пропонують зателефонувати по телефону. Потім тримають людину на телефоні кілька хвилин і таким чином заробляють гроші”, – розповіла Кондратюк.

Вона наголосила, що, як правило, “на ці вудки попадаються або неповнолітні, або люди старшого віку”.

Народний депутат зазначила, що її здивувала позиція членів Партії регіонів і комуністів, “адже якщо не підтримати навіть таких речей, то ні про які реальні зміни в галузі телебачення і радіомовлення не може бути й мови”.

Нагадаємо, журнал Корреспондент нещодавно досліджував успіх телевікторин і шоу із залученням ворожок і астрологів, які перетворюються в індустрію з мільярдними оборотами. Відзначимо, в травні телеканал СТБ виступив з різкою критикою законопроекту, що забороняє в Україні пропаганду діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок і хіромантів.

 

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: