У Новій Зеландії затримали “їдця на похоронах”

У Новій Зеландії спіймали шахрая, який ходив на похорони до незнайомих людей з метою поживитися безкоштовною їжею.

Представники похоронного бюро помітили, що одна і та ж людина брала участь в приблизно чотирьох траурних заходах протягом тільки одного тижня.

Як повідомив директор бюро у Веллінгтоні Денні Ленгстраат, чоловік з’являвся то на одному похороні, то на іншому, і, без сумніву, не знав покійних. За його словами, корисливий чоловік навіть мав при собі рюкзак з контейнерами для їжі, куди він складав частування, що роздавали після церемонії похорону.

Шахрай – чоловік, якому за 40 років, пристойно одягнений і не виглядає як людина, що живе на вулиці, описав Ленгстраат: “Він завжди був дуже тихий і чемний, і поводився як інші скорботні, висловлюючи свою повагу покійному”.

З часом поведінка чоловіка настільки схвилювала компанію, що співробітники зробили його фото і розповсюдили серед своїх філій. Фірма також попередила про шахрая і своїх клієнтів.

Крім того, один зі співробітників бюро відвів шахрая в сторону і сказав, що той не може забирати їжу із собою.

Тим часом заборонити людям відвідувати похорони дуже важко, визнає голова Асоціації похоронних директорів. “Якщо в церкві, приміщенні для панахиди або в газетах було опубліковано повідомлення про похорон – це по суті публічний захід”, – сказав він.

Нагадаємо, що минулого року похоронне бюро на півночі штату Джорджія, США, запропонувало водіям, які збираються у новорічну ніч сідати за кермо в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, безкоштовний похорон.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: