У Грузії заарештували фальшивих потомків царя Соломона II

Батько і син протягом кількох років видавали себе за нащадків Імеретинського царя Соломона II Багратіоні, видуривши більше ста тисяч доларів.

Поліція Тбілісі затримала батька і сина Мераба і Кахабера Тітанідзе, які протягом кількох років видавали себе за нащадків Імеретинського царя Соломона II Багратіоні.

Як виявили співробітники правоохоронних органів в результаті проведених оперативних слідчих заходів, в 2002 році Мераб Тітанідзе на основі фальшивого свідоцтва про народження переробив ім’я та прізвище на Соломона Багратіоні. Аналогічну підробку посвідчення здійснив і його син Кахабер Тітанідзе.

Затримані визнали скоєний злочин. Представляючись нащадками царя, самозванці давали інтерв’ю журналістам, також вони заснували благодійний “Фонд Багратіонів”, через який нібито збирали пожертви на допомогу нужденним, а насправді використовували ці кошти в особистих цілях.

За даним МВС Грузії, Тітанідзе також отримав від однієї з американських страхових компаній близько 100 тисяч доларів, інсценувавши смерть батька.

Слідство у справі триває. Підозрюваним загрожує ув’язнення на строк до семи років.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: