Шкільна вчителька очолила секту серійних вбивць-вампірів

У Кенії викрили секту серійних убивць на чолі зі шкільною вчителькою. Діяльність злочинного угрупування вдалося припинити завдяки арешту 32-річного кенійця Філіпа Оніянча, який вбив і випив кров 17 дівчат.

Як розповів Оніянча на допиті в міліції, ще коли він навчався у школі в 1996 році, до секти його завербувала одна з учительок.

Однак, за словами затриманого, неконтрольоване бажання вбивати прокинулося в ньому тільки в 2007 році. Чоловік сказав, що робив це, аби домогтися успіху в житті, як того вимагали правила в секті кровопивців. Всього він планував вбивство 100 жінок.

Після арешту серійного вбивці вчителька втекла, але напередодні добровільно здалася поліції.

Тим часом її послідовник вже кілька днів подорожує у супроводі поліцейських країною і показує їм місця, де він вбивав жінок та ховав трупи. Оніянча зізнався, що убив декілька повій в бідному районі, а також викрадав дітей. Наразі вже знайдені чотири тіла.

Вбивця також розповів, що йому вдавалося підкоряти собі обраних жертв завдяки силі, отриманій від парфумів. Його жертвами ставали тільки дівчата, оскільки, зізнався кенієць, їх простіше всього спокусити. У затишному місці він їх душив, випивав кров, але жодну з них, за його словами, не ґвалтував.

Варто зазначити, що останнім часом викривають все більше злочинних сект по всьому світу. Так, у США нещодавно завершився суд над трьома членами секти, які в 2007 році заморили голодом 16-місячного хлопчика. Лідерка сектантів, яка прозвала себе “королевою Антуанеттою”, вимагала не давати дитині їжі та води доти, поки вона не почне говорити “амінь” після прийому їжі. Вона вважала, що пост вилікує “бунтівливу душу немовляти і втихомирить його дух”.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: