Найбільший шахрай у світі Медофф користується повагою серед ув’язнених: роздає автографи і має власний фан-клуб

Організатор найбільшої фінансової піраміди Бернард Медофф, який відбуває 150-річний термін, користується популярністю та повагою у в’язниці серед ув’язнених.

Як повідомляє ABC News з посиланням на одного з колишніх сусідів по камері Медоффа, який відсидів у в’язниці Північної Кароліни три роки за пограбування банку, ув’язнені поважають фінансиста як за масштаб афери, яку йому вдалося провернути, так і за те, що його жертвами стали в основному багаті люди, які хотіли заробити ще більше грошей.

У в’язниці Батнер у Медоффа сформувалося коло шанувальників, в’язні добре його прийняли і просили автографи, зазначає The New York magazine. У той же час аферист в основному відмовлявся їх давати.

Однокамерники Медоффа також розповідають, що організатор фінансової піраміди не кається у своїх вчинках і грубо озивається про своїх жертв.

Наприкінці минулого року повідомлялося, що Медоффа доправили до лікарні після того, як на нього напали у в’язниці. Однак влада заявила, що аферист проходить лікування від гіпертонії і запаморочення.

Бернард Медофф був засуджений до 150 років в’язниці за те, що протягом 20 років обманював інвесторів і регуляторів. Його компанія не здійснювала жодних угод, а просто перераховувала усі кошти на свій банківський рахунок, видаючи з нього кошти на вимогу клієнтів у вигляді “прибутку”.

У списку ошуканих вкладників опинилися не тільки найзаможніші громадяни США і знаменитості, але й найбільші світові банки – BNP Paribas, HSBC, Credit Agricole, Societe Generale, Natixis, Nomura, Royal Bank of Scotland, UniCredit. У його злочинній схемі було задіяно понад 60 млрд дол, що зробило Медоффа найбільшим за останній час фінансовим шахраєм. Через створені ним схеми пройшло близько 170 млрд дол.

Share Button
!

правила коментування

Поділіться думками

реклама: