Найбільший шахрай у світі Медофф користується повагою серед ув’язнених: роздає автографи і має власний фан-клуб

Організатор найбільшої фінансової піраміди Бернард Медофф, який відбуває 150-річний термін, користується популярністю та повагою у в’язниці серед ув’язнених.

Як повідомляє ABC News з посиланням на одного з колишніх сусідів по камері Медоффа, який відсидів у в’язниці Північної Кароліни три роки за пограбування банку, ув’язнені поважають фінансиста як за масштаб афери, яку йому вдалося провернути, так і за те, що його жертвами стали в основному багаті люди, які хотіли заробити ще більше грошей.

У в’язниці Батнер у Медоффа сформувалося коло шанувальників, в’язні добре його прийняли і просили автографи, зазначає The New York magazine. У той же час аферист в основному відмовлявся їх давати.

Однокамерники Медоффа також розповідають, що організатор фінансової піраміди не кається у своїх вчинках і грубо озивається про своїх жертв.

Наприкінці минулого року повідомлялося, що Медоффа доправили до лікарні після того, як на нього напали у в’язниці. Однак влада заявила, що аферист проходить лікування від гіпертонії і запаморочення.

Бернард Медофф був засуджений до 150 років в’язниці за те, що протягом 20 років обманював інвесторів і регуляторів. Його компанія не здійснювала жодних угод, а просто перераховувала усі кошти на свій банківський рахунок, видаючи з нього кошти на вимогу клієнтів у вигляді “прибутку”.

У списку ошуканих вкладників опинилися не тільки найзаможніші громадяни США і знаменитості, але й найбільші світові банки – BNP Paribas, HSBC, Credit Agricole, Societe Generale, Natixis, Nomura, Royal Bank of Scotland, UniCredit. У його злочинній схемі було задіяно понад 60 млрд дол, що зробило Медоффа найбільшим за останній час фінансовим шахраєм. Через створені ним схеми пройшло близько 170 млрд дол.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: