Міфи про гроші в Інтернеті

В наші дні Інтернет став звичайним, повсякденним для кожної людини явищем. Інтернетом користуються всі, від дошкільнят, до пенсіонерів. Проте ще п’ять-сім років тому, в той час, коли він тільки починав активно розвиватися, більшість людей навіть не уявляли що це таке, і як взагалі він влаштований. І цим активно почали користуватися шахраї. Завдяки їх діяльності, у користувачів Інтернету склалося спотворене уявлення про гроші в Інтернеті, і про їх способи заробітку. І в цій статті ми спробуємо розвіяти міфи, що склалися, про гроші в Інтернеті.

1. Міф про те, що є можливості заробити величезні гроші в Інтернеті, виконуючи інструкції, розказані якимись «добрими людьми». Це класична схема, по якій працюють шахраї в Інтернеті. Нібито який те хлопець ділиться своїм щастям – він знайшов спосіб як заробляти купу грошей, просто натискаючи на кнопки на певних сайтах (іноді придумують щось більш осмислене). Люди читають і починають виконувати всі дії, яких від них вимагає описаний спосіб, щиро вірячи, що це стовідсотково приведе їх до багатства. Насправді суть таких способів зводиться до того, щоб ви перерахували деяку суму на рахунок шахраїв. Більше ви своїх грошей, зрозуміло, не побачите.

Вражає довірливість людей і те, що їх спрага до легкої наживи повністю затьмарює розум. Ніхто з них не замислюється хоч би на одним очевидним питанням: навіщо цьому хлопцю розповідати всім про цей спосіб? Адже у такому разі вірогідність, що таку можливість заробітку прикриють, багато разів зростає. Набагато розумніше з його боку самому нишком користуватися у такий спосіб, нікому про нього не розповідаючи.

2. Заробіток в Інтернеті неможливий. Цей міф виник з тієї ж причини, що і попередній – через велику активність шахраїв. Багато людей, що прочитали «інструкції по заробітку» шахраїв, на початку щиро повірили в своє щастя, настроїлися на те, що через пару днів до них прийде величезне багатство, а замість цього не тільки не заробили, але і позбулися частини своїх грошей, попавшись на вудку шахраїв. Після цього ці люди, не знаючи про справжні способи заробітку в Інтернеті, починали поширювати слух, що в Інтернеті взагалі не можна заробити. Останні, слухаючи їх історії про обман шахраями, теж починали вірити, що заробити в Інтернеті не можна. От так і утворився цей міф про гроші в Інтернеті.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: