Шахрай-“талонник” продав 5 тонн пального, якого не було

Колишній міліціонер “розводив лохів”, продаючи талони на дизпаливо та бензин різних марок. “Фішка” у тому, що ні пального, ні талонів насправді не було і в природі.

Доля екс-опера сумна, повчальна. Ще працюючи в органах, Віталій Д. “присів” на наркотики і покотився по похилій. “Ширка”, що міцно заволоділа його волею, швидко позбавила його статусу працівника правоохоронних органів. А опинившись без роботи, наркоман вирішив, що кращого і швидшого заробітку, ніж “кидалово”, годі й шукати.

Упродовж року пройда “кинув” півтора десятка черкащан, подавши їм понад 5 тонн віртуального пального. Натомість же витяг із кишень ошуканих реальну готівку на суму понад 21 тис. грн.

Наживка для “лохів” у вигляді супернизької ціни на пальне діяла безвідмовно. Схема, що її використовував шахрай, на оригінальність не претендувала. Пристойний вигляд, добре підвішений язик та відсутність комплексів, забезпечувала абсолютний успіх оборудки. Охайно вбраний та доброзичливий ошуканець час від часу з’являвся на авторинку, де мав чимало знайомих, і нещадно “кидав” усіх без винятку. Швендяючи базаром, він вишукував “клієнта”, якому називався представником мереж автозаправочних станцій відомих брендів, пропонував купити талони на пальне за ціною від 3,50 до 4 грн. за літр. Найменше, природно, у злодія “коштувало” дизпальне, а найбільше – 95-й бензин. А якщо “клієнт клював”, то пройда сідав у його авто і вказував адресу офісу (зазвичай за тією адресою був будинок із прохідним двором). Прибувши на вказане місце, він брав у покупця всю суму за продане пальне, обіцяв зараз же винести із офісу талони, а сам направлявся у прохідний двір – і тільки його й бачили.

Не гребував екс-опер і дорогими телефонами: брав у когось мобільний, нібито щоб зателефонувати, і миттю зникав.

За фактами вчинених шахрайських дій, як повідомив помічник прокурора Соснівського району Юрій Рейдало, проти вказаного громадянина порушено кримінальну справу. Її матеріали вже передано на судовий розгляд, а за скоєне екс-міліціонеру наркоману загрожує до 2 років ув’язнення.

– Хочу порекомендувати громадянам не довіряти першим зустрічним і не спокушатись на дешевизну, аби не наражатись на небезпеку та не стати жертвою шахраїв, тим більше, що зараз кількість подібних злочинів зростає, – радить черкащанам помічник прокурора Соснівського району Юрій Рейдало.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: