Вправність рук і ніякого шахрайства

Нині досить рідко можна зустріти віртуозів своєї справи. Людей, які виконують свою роботу не просто добре, а бездоганно, ще й з творчим підходом. Це – справжні професіонали. Вони трудяться не лише заради заробітку, але й отримують від цього задоволення.

На жаль, не всі віртуози працюють на благо суспільства, існують такі професіонали і в кримінальному світі. Нерідко до співробітників міліції «потрапляють» такі крадії, які майстерно відкривають дверні замки будь-якої модифікації і складності – так звані «домушники», є віртуози-шахраї, які лише кількома вдалими фразами примушують людей віддавати і гроші, і коштовності. Але на ступінь вище за таких кримінальних елементів стоять «віртуози-карманники» – кишенькові злодії. За допомогою лише пальців рук вони так оббирають своїх жертв, що ті навіть не здогадуються, що стали потерпілими і виявляють зникнення своїх гаманців та мобілок лише через деякий час. Постраждалий навіть не може збагнути чи сам втратив речі, чи йому «допомогли». Люди кажуть, представниками цієї кримінальної «професії» або представники чоловічої статі, або роми – особи ромської народності.

Та ось до співробітників Чернігівського міського відділу УМВС знов почали надходити заяви від громадян про зникнення з їх кишень мобільних телефонів та гаманців. Як і де їх обікрали, потерпілі точно згадати не могли, але у всіх випадках вони давали одне й те ж саме пояснення: під час поїздки в громадському транспорті (хто – в автобусі, хто – в тролейбусі) всі вони помічали поряд з собою якусь молоду жінку, яку всі потерпілі описували майже однаково. Коли ж жінка виходила з транспорту, потерпілі й виявляли зникнення речей.

Саме ця інформація про жінку і насторожила правоохоронців. Бо у нас в місті так віртуозно «працювати» по кишеням громадян може лише 38-річна Інга, раніше кілька разів судима саме за кишенькові крадіжки, «стара знайома» досвідчених оперативників. Жінка нещодавно саме звільнилася з місць позбавлення волі і тому оперативники вирішили її провідати та заодно і перевірити.

І в ході проведення перевірки співробітники міліції затримали Інгу і майже всі потерпілі вказали на те, що саме її вони бачили поруч з собою в транспорті в час коли виявили зникнення речей. В такій ситуації, жінка, притиснена доказами, змушена була зізнатися у близько десяти кишенькових крадіжках. Викрадені телефони вона продавала, гроші з гаманців як і отриману від продажу виручку, витрачала на наркотики.

На сьогоднішній день Інга затримана і знаходиться на підписці про невиїзд. Стосовно неї порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України («Крадіжка»), яка передбачає до 5 років позбавлення волі.

ВЗГ УМВС України в Черніг. області

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: