VIP-шахрайство в Україні – в Україні розплодилися “псевдо-Кільчицькі” і фальшиві міністри

В Україні набула популярності афера, коли шахраї продають квитки на закриті фуршети високопосадовців. Випити келих вина чи коньяку із першими особами держави пропонують за півтори тисячі гривень і більше.

VIP-шахрайство в Україні - в Україні розплодилися "псевдо-Кільчицькі" і фальшиві міністри“Телефонують, представляються і реалізують квитки на закриті вечірки щоб можна було посидіти поруч з прем’єр-міністром, першим віце-прем’єром і просять за це по декілька тисяч гривень. За моїм дорученням представники міліції сходили на таку зустріч і виявилось, що це шахраї”, – розкрив схему обману міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов.

Правоохоронці з’ясували, що зазвичай шахраї телефонують бізнесменам, банкірам та іншим не бідним українцям. Крім квитків, пропонують зробити добродійний внесок. При цьому більшість потерпілих вважають за краще не заявляти в міліцію.

“Більшість потерпілих міліцією було встановлено, але вони відмовились писати заяви. Вони вважають, що це для них малозначно”, – розповів речник київської міліції Володимир Дмитренко.

Нещодавно у столиці затримали “псевдо-Кільчицьку”: Надіра Ісаєва, імітуючи голос заступника київського мера, видурювала у довірливих багатіїв сотні тисяч гривень “у фонд допомоги”. Ще один самозванець з’явився на Закарпатті. Назвавшись міністром внутрішніх справ, чоловік обіцяє роботу в правоохоронних органах за символічну плату – дві тисячі гривень.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: