У Польщі шахраї заробляють по 10 доларів за фальшиве співчуття у зв’язку з трагедією

У Польщі знайшлися ділки, які шахрайським способом заробляють гроші на загальному горі через авіакатастрофу під Смоленськом.

літак польщаЗазвичай хакери намагаються використати свята й інші важливі події для власної вигоди. Подібне трапилося і у випадку з катастрофою ТУ-154, в якій загинув президент Польщі Лех Качиньський.

З’являються інтернет-сторінки, які виманюють гроші за розміщення тексту в книзі співчуття А, наприклад, за СМС з текстом співчуття, яке мало б бути внесене до книги, розміщеної в Президентському палаці, вимагали 30 злотих (близько 10 доларів). Інший метод – зараження комп’ютерів під час пошуку інформації про авіакатастрофу. Серед результатів інтернет-пошуку трапляються сторінки, в яких немає ні слова про трагедію, а тільки вірус, що вражає комп’ютер користувача. Автоматичні фільтри Google вже попереджають про це перед тим, як зайти на подібні сторінки. Після того, як користувач зайшов на таку веб-сторінку, його направляють на вітрину, де почнеться завантаження вірусу. На інших сторінках користувач бачить повідомлення, що став об’єктом інтернет-атаки і пропонується сканування комп’ютера. Сканування є фальшивим і повинно спонукати до покупки фальшивого антівірусу.

“Найближчим часом таких сторінок може з’явитися ще більше. На поштові скриньки швидше за все будуть потрапляти повідомлення з пропозицією зайти на веб-сторінку з матеріалом про авіакатастрофу. На жаль, навіть у таких трагічних моментах кіберзлочинці не перестануть думати про доходи”, – заявив Петро Купчик з Kaspersky Lab Polska.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: