У Львові викрили шахраїв, які розкрадали гроші, видані на Євро-2012

Прокуратурою Залізничного району Львова порушено кримінальну справу за фактом розтрати в особливо великих розмірах службовими особами майна і бюджетних коштів, виділених на підготовку міста до Євро-2012, повідомляє МВС України у Львівській області.

Шахраї з метою отримання відшкодування коштів з державного бюджету за викуп об’єктів приватної власності, що розміщені на земельній ділянці, виділеній для будівництва нового аеровокзалу (терміналу), підробили документи про власність на землю.

Як встановило розслідування, 10 квітня 2008 року був складений фіктивний договір купівлі-продажу нерухомого майна про те, що будівлі, які розташовані у Львові на вул. Любінській, 168 “в”, перейшли на праві власності до ТзОВ, що не відповідає дійсності.

У подальшому, службові особи звернулись із заявою про виготовлення технічної документації і дублікату реєстраційного посвідчення на будівлі товариства та видати витяг з реєстру прав власності для відчуження будівель в цілому, подавши при цьому вищевказаний договір купівлі-продажу нерухомого майна.

Проведеним почеркознавчим дослідженням встановлено, що підписи службових осіб під оригіналом договору купівлі-продажу нерухомого майна є підробленими.

Розслідування кримінальної справи, яку було порушено 9 березня, проводить прокуратура Залізничного району м. Львова, оперативне супроводження забезпечує відділ боротьби з ОГ і ЗО економічної спрямованості УБОЗ ГУМВС України у Львівській області.

Гучний скандал розгорівся у Львові. Служба безпеки України (СБУ) викрила факт розтрати майже 1,8 млн грн бюджетних коштів, виділених Львівському державному університету фізичної культури.

При тому, що відповідно до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, наприкінці 2009 року Львівському державному університету фізичної культури для проведення ремонту футбольного стадіону цього закладу, який визначений як тренувальний під час підготовки до чемпіонату, з держбюджету було виділено майже 5 млн. грн.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: