Мобільного оператора оштрафували за шахрайство

Російський оператор мобільного зв’язку МТС має сплатити 30 тис. рублів (8 тис. грн) штрафу. Суд визнав компанію причетною до СМС-шахрайства, до якого вдалася фірма-посередник ”Контент-провайдер Перший альтернативний”.

Житель Магаданської області Антон Смалій хотів скористатися відеосервісом ”99 терабайтів фільмів”. За умовами, мав залишити на сайті свій номер телефону і безкоштовно отримати повідомлення з кодом доступу до послуги. Антон номер залишив, отримав дев’ять есемесок. За кожну з його рахунку зняли 136 руб. (36 грн). Смалій поскаржився до суду.

Оператор перекладав відповідальність на фірму ”Контент-провайдер Перший альтернативний”. Однак суд не зважив на ці аргументи, бо послугу надавали від імені МТС.

Раніше повідомлялося, що російський ”Контент-провайдер Перший альтернативний” заснував в Україні фірму ”Контент-провайдер Перший альтернативний Україна”, яка причетна до СМС-шахрайства. Есемески можна було послати каналами всіх мобільних операторів країни. До таких дій було залучено українські посередницькі фірми ”Джамп-Україна” та ”Поліджн інтегрейшн Юкрейн”. Мобільні оператори відхрещувалися від звинувачень, мотивуючи це тим, що не несуть відповідальності за зміст своїх каналів.

Ошуканим радять звертатися до міліції та суду.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: