В Одеській школі виявили секту сайєнтологів

 

В Одесі священики виявили в одній зі шкіл секту сайєнтології. Про це повідомила прес-служба Одеської єпархії Української Православної церкви Московського патріархату.

У повідомленні відмічено, що така секта почала діяти в школі №80 під виглядом програми з боротьби із наркоманією «Нарконон». Дітям викладають відповідне віровчення і готують до прийняття ідей цієї «надзвичайно небезпечної тоталітарної секти».

За словами представників єпархії, сектанти вдаються до прямої і неприкритої брехні: прямо ніде не повідомляється, що це Церква сайєнтології, а на дисках відмічено, що ця інформація «нерелігійна і некомерційна». У запропонованих дітям відеоматеріалах йдеться не стільки про шкоду наркоманії, скільки про шкоду «реактивного розуму» і «зашлакованності» організму – шкідливих наслідків наркоманії, від яких найкраще рятує програма «Нарконон».

Як підкреслено в повідомленні, під виглядом матеріалів про позитивну організацію, що допомагає населенню позбавитися від наркоманії, проводять рекламні матеріали про небезпечну секту. «Нарконон» однозначно є підрозділом Церкви сайєнтології, а публічна ретрансляція матеріалів секти є не що інше, як її реклама», заявила єпархія.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: