Лікар-самозванець півроку працював в австралійській лікарні

Вихідець з Індії, що не має медичної освіти, протягом шести місяців працював лікарем в австралійському місті Еліс-Спрінгс. 29-річний Баладжі Варатараджу (Balaji Varatharaju) зумів влаштуватися в міську лікарню з підробленими документами. За даними слідства, він брав участь у лікуванні як мінімум 400 пацієнтів.

Співробітники лікарні звернулись до органів нагляду й висловили сумнів у професіоналізмі індійського колеги. Варатараджу був арештований наприкінці минулого тижня, суд відмовив йому у звільненні під заставу.

Індійцеві висунули звинувачення в отриманні прибутків шляхом шахрайства, підробці документів, а також незаконному зберіганні сильнодіючих речовин.

За даними попереднього розслідування, Баладжі Варатараджу якийсь час навчався в Університеті Аделаїди та брав участь у проведенні досліджень, що певним чином стосуються медицини. Проте він не має медичної освіти й права на медичну діяльність.

Міністр охорони здоров’я Північної території Австралії Кон Ватськаліс (Kon Vatskalis) пообіцяв провести всестороннє й відкрите розслідування інциденту. За його словами, процедура підтвердження сертифікатів медпрацівників у регіоні буде вивчена за участю незалежних експертів.

Наступне засідання суду Еліс-Спрінгс у справі Варатараджу призначене на 14 березня.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: