Київський театр упіймали на шахрайстві

У київському театрі “Вільна сцена” Контрольно-ревізійне управління у м. Києві виявило порушення фінансової дисципліни за період з 1 січня 2006 р. по 1 грудня 2009 р. на 128,72 тис. грн, повідомляє прес-служба КРУ.

Під час контрольного заходу ревізори з`ясували, що протягом 2007-2009 рр. театр поставив лише 2 нові п`єси, тому впродовж 2008-2009 рр. глядачам показували лише 4 вистави, хоча в репертуарі затверджено показ 10 вистав. Також ревізія виявила факти, коли при складанні звіту про діяльність театру завищувалася кількість зіграних вистав та глядачів.

При цьому, ціни на квитки затверджувалися без економічного обґрунтування та лише на основі розпорядчих документів керівництва Театру, і це при тому, що рішенням Київської міської ради передбачалося погодження цін з Головним управлінням з питань цінової політики Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Також ревізори виявили, що при відсутності у штатному розписі відповідних посад керівництво київського театру взяло на роботу 2 артистів ІІ категорії, на оплату праці яких безпідставно використано 101,65 тис. грн.

Окрім цього, художній керівник-директор без відповідного рішення Головного управління культури та мистецтв, а лише за власним підписом видав накази щодо виплати йому та його заступникам матеріальної допомоги. Внаслідок цього втрачено бюджетних коштів на суму 15,34 тис. грн.

Водночас у театрі на кінець 2008 р. рахувалася небюджетна кредиторська заборгованість з оплати праці на суму 64,77 тис. грн, яка за рішенням керівництва у січні 2009 р. всупереч законодавству погашена за рахунок бюджетних коштів.

За допущені порушення до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП притягнуто 3 посадові особи об`єкту контролю. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Печерського району м. Києва.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: