Компанію “Тойота” звинуватили у шахрайстві

Прокуратура округу Оріндж Південної Каліфорнії США подала судовий позов проти японського виробника автомобілів “Тойота”, спираючись на претензії покупців. Прокурор штату звинуватив компанію у шахрайстві і в тому, що керівництво “Тойоти” умисне приховувало інформацію про небезпечні дефекти і свідомо продавало несправні автомобілі, повідомляє Євроньюс.

“Tойота” продовжує продавати легкові і вантажні автомобілі, чудово знаючи про їх дефекти, що призводять до несподіваних неконтрольованих прискорень машин. Ці дефекти існують в сотнях автомобілів, які продають у Каліфонії. “Тойота” знала про ці несправності, але умисне приховувала їх від покупців”, – сказав прокурор.

В останні декілька місяців “Тойота” відкликала по всьому світу близько 9 млн автомобілів через дефект педалі газу і гальмівної системи.

За останніми даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США, унаслідок технічного браку автомобілів “Тойота” в країні загинуло більш як 50 людей. Японській автомобільній корпорації були пред’явлені десятки позовів у зв’язку з травмами, отриманими через мимовільне прискорення.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: