Дівчина віддала шахрайкам гроші та золото, аби «зняти порчу»

17-річна кременчужанка віддала заощадження батьків у сумі 2 тисячі доларів та особисті золоті прикраси, підпавши під вплив навіювання двох жінок. Дівчина зустріла їх поблизу свого дому, впустила в хату і добровільно віддала нажите добро.

Лише розпрощавшися із шахрайками, дівчина зрозуміла, що накоїла, та розповіла про все батькові. Чоловік одразу ж прибіг у міліцію, але це не допомогло повернути видурені цінності. Міліція розшукує шахрайок, а також зниклі гроші й золотий ланцюжок та сережки.

У міліціонерів обмаль інформації про шахрайок. Припускають, що вправні психологічні прийоми дозволили аферисткам так заморочити дівчину, що вона не пам’ятає зовнішності жінок, яких пустила в хату. Заступник начальника Кременчуцького міськуправління міліції Денис Захарченко зазначає, що міліціонери не змогли скласти фоторобот аферисток, бо пояснення постраждалої були плутані й неточні.

До речі, це вже другий подібний випадок шахрайства у Кременчуці за останні кілька місяців.

— Здебільшого жертвами навіювання стають підлітки й діти. Що це: гіпноз чи навіювання — сказати важко. У будь-якому разі ми просимо батьків провести бесіди із дітьми, щоб вони не довіряли незнайомцям та не пускали їх до квартир. Також міліція розішле листи у навчальні заклади, аби педагоги на виховних годинах теж обговорили із дітьми подібні випадки, — застерігає Денис Захарченко.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: