Зіславшись на ім’я священика, невідомі обдурили жінку на тисячу гривень

Шахраї нині стають усе винахідливішими. Про це свідчить нещодавній випадок, який стався у Радивилові. До старенької одинокої жінки завітали незнайомці, які запропонували їй придбати для одного з місцевих храмів начебто на прохання священика свічки, причому на суму чималу – тисячу гривень. А потім начебто священик мав викупити ці свічки для храму, просто він не мав часу, аби розрахуватись за них особисто. Жіночка, не запідозривши лихого, кинулась по сусідах позичати необхідну суму, щиро вірячи, що таким чином робить добру справу.

Проте згодом з’ясувалось, що ніхто цих свічок не замовляв, а їх справжня вартість не перевищує 150 гривень… Причому цікавлять аферистів саме самотні жінки. Коли до однієї радивилівчанки зайшов із такою ж пропозицією незнайомець, то насамперед зауважив, що вона самотня і має придбати для храму свічки. Жінка подумала, що він помилився адресою, адже неподалік мешкає регент, яка керує хором у селі. Тому направила його туди.

– А вона самотня? – поцікавився чоловік.

– Ні, в неї є чоловік, діти…

Почувши ці слова, продавець швидко покинув двір і у вказаний будинок не пішов.

Ми поспілкувались із священиком, який служить у храмі, куди ходить потерпіла прихожанка. Він пояснив, що такі випадки не рідкість на території не лише нашого району.

– Шахраї діють наступним чином, – розповідає священнослужитель. – Вони приїздять у місто чи село, випитують у прихожан ім’я священика, а потім знаходять людей старшого віку, яким і продають ці саморобні свічки. Причому їх вартість набагато нижча тої, яку просять шахраї. Тоді як духовенство ніколи не робить таких замовлень у приватних осіб, а купує свічки та інший церковний товар у єпархії. Перед тим був випадок, коли жінка так само віддала гроші шахраям, тільки меншу суму – 150 гривень. Ми постараємось допомогти потерпілій, зібравши серед прихожан храму пожертви. Але закликаємо надалі бути обачними і не купувати нічого в незнайомих осіб, навіть якщо вони називають при цьому ім’я місцевого священика.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: