Суд над «Еліта-центром» затягнеться на 8 років?

Суд у справі про будівельну аферу «Еліта-центр» триватиме 6-8 років, навіть незважаючи на арешт Олександра Волконського, який вважається головним організатором афери. Це прогнозують обдурені інвестори.

«Незважаючи на те, що Волконський затриманий, суд над ним за нашими підрахунками триватиме 6-8 років. Водночас саме слідство навіть не спробувало зробити хоч щось, для того, щоб компенсувати втрачене житло. Правоохоронні органи намагаються засудити злочинців, але цього для постраждалих мало. Ми хочемо добитися від Волконського свідчень. Намагалися влаштувати з ним очну ставку, але начальник Лук’янівського СІЗО відмовив нам у цьому, мотивуючи міркуваннями безпеки. Сам Волконський від будь-якої своєї провини відмовляється», – заявив глава громадської організації «Центр правозахисту», що відстоює інтереси постраждалих, Юрій Федоренко.

Як пише «4post», Волконський зараз знаходиться в Лук’янівському СІЗО. Матеріали у справі вже передані до суду, проте на перше засідання головного обвинуваченого не привезли. На думку адвокатів, йому загрожує доля Курочкіна, якого вбили у дворі суду. За деякими даними, Волконський вже вказав чиновників, які причетні до цієї гучної справи, але їхні імена в міліції не називають, посилаючись на таємницю слідства. Обвинуваченому загрожує до 10 років ув’язнення.

«До суду Волконський може ознайомитися з матеріалами справи, – каже заступник начальника Департаменту громадських зв’язків МВС України Геннадій Гребньов. – Проте тепер його доля залежить від рішення суду».

Як повідомлялося, афера на ринку нерухомості була виявлена чотири роки тому – на початку 2006 року. «Еліта-центр» продавала неіснуючі квартири в будинках, що будуються. Деякі з них перепродувалися різним власникам більше чотирьох разів. У результаті потерпілими виявилися близько 1,5 тис. громадян, а загальна сума, отримана шахраями, оцінюється приблизно в 400 млн. грн. Волконський був затриманий у листопаді 2007 року в Швейцарії.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: