Центр допомоги жертвам релігійних сект відкривається на Прикарпатті

Благодійний християнський Фонд «Солідарність» відкриває нову послугу для мешканців Прикарпаття – надання допомоги жертвам тоталітарних сект. Центр розпочне свою діяльність уже в перший місяць наступного року.

При фонді працюватиме консультаційний центр і психологічна служба. Всі послуги в рамках програми будуть надаватися безкоштовно.

prykarpattyaЯк повідомив голова Фонду Андрій Микитин, 90 відсотків адептів сект – це віруючі греко-католицької та православної конфесій. Через те в центрі насамперед працюватиме інформаційна служба, яка допоможе запобігати вступу до сектантських угруповань.

Сьогодні найбільш небезпечні секти тоталітарного характеру в місті Івано-Франківську та області – це агні йога, рейки, свідки єгови, мормони та трясуни. Чимало галичан вже потрапили в їх пастку і це потягло за собою тяжкі наслідки: розлад сімейних стосунків, втрату майна, тяжкі психічні захворювання.

«При центрі допомоги жертвам сект працюватимуть психологи та богослови. В критичних випадках планується залучення фахівців психіатрів, – каже Андрій Микитин, керівник БХФ «Солідарність».

– У нас уже діє група самодопомоги для прозелітів секти свідків єгови, а також для їх родичів. За консультаційною та психологічною допомогою можуть звернутися всі ті, хто тільки підозрює своїх рідних в участі в певних сектах. Адже найважче нашим краянам розпізнати тип і характер секти, куди втрапили їх близькі. Бо потім з кожним днем стане все тяжче їм допомагати».

До роботи в центрі за мірою потреби також залучатимуться представники правоохоронних органів та юристи.

W

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: