Міліція взялась за телевізійні лохотрони

Організаторів телегри підозрюють у навмисному заволодінні коштами телеглядачів.

Міліція порушила кримінальну справу щодо організаторів телегри в рамках інтерактивної програми “Грошовий дощ” і “Телешанс”.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Організаторів телегри підозрюють у навмисному заволодінні коштами телеглядачів за телефонне з’єднання з оператором зв’язку під виглядом участі у грі в прямому ефірі, хоча такою можливістю їх не забезпечували.

Розслідуванням встановлено, що, відповідно до умов гри, телеглядачам необхідно було зателефонувати за вказаними номерами та назвати слово, яке зазначено на екрані у вигляді кросворду з хаотично розміщеними літерами і якщо глядач називає це слово – йому вручають грошовий приз.

Телеглядачі на підставі вказаної інформації, з метою участі у грі, тобто з метою з’єднання з ведучими інтерактивних програм “Грошовий дощ” і “Телешанс”, здійснювали телефонні дзвінки, але після з’єднання та перебуваючи на лінії понад 12 секунд, отримували повідомлення з автовідповідача: “Ви успішно пройшли реєстрацію, бажаємо вам успіху”, після чого відбувалося примусове роз’єднання.

За надані послуги операторами стільникового зв’язку автоматично здійснювалося зняття коштів з рахунків абонентів, а оператором стаціонарних телефонів направлялися повідомлення про сплату послуг.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: