Син кіровоградського художника обурений «шабашем», влаштованим у музеї

Минулого понеділка до редакції газети «Народне слово» звернувся Юрій Вінтенко, син відомого художника Бориса Вінтенка, з проханням опублікувати його листа, що ми й робимо. Ось він:

«Напередодні Міжнародного дня музеїв в Кіровоградському обласному художньому музеї була відкрита виставка графічних творів мого батька заслуженого художника України Бориса Вінтенка. Я дуже вдячний тим людям, які сказали на відкритті теплі слова про нього. Зокрема, йшлося у виступах про увічнення пам’яті батька у місті, навіть були презентовані ескізи меморіальної дошки.

Разом із тим не можу не висловити своє обурення тим, що буквально через день в залі, де експонується виставка, під час проведення так званої ночі музеїв, з благословення керівництва був влаштований шабаш однієї з тоталітарних сект, діяльність яких заборонена в цивілізованому світі. Зі страшними вигуками, танцями, «курінням» якихось хімікатів…

Всі мої друзі та знайомі, які мимоволі стали свідками цього, не змовляючись, назвали побачене «танцями на кістках». Своє співчуття, до речі, висловили мені і дехто зі співробітників музею. І це замість змістовної лекції або бесіди про мистецтво для численних у той вечір відвідувачів. Тож про яку охорону культури та духовності може йти мова в даному закладі?

Через шановану мною газету я змушений відкликати свою заяву про передачу сорока творів Б. М.Вінтенка до фондів Кіровоградського обласного художнього музею і шукати для батькової творчої спадщини більш пристойне місце.

З повагою Юрій Вінтенко»

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: