Лікарю заборонили проводити сеанси «зцілення вірою»

«Геть сатана, тут територія Христа!», – вигукував лікар Олександр Овсянюк покидаючи кабінет начальника відділу у справах релігій. Заборону проводити публічні зібрання без відповідних документів, він розцінив як порушення його конституційних прав, пише 20 хвилин.

Причиною конфлікту став текст запрошення на зустріч з Олександром Овсянюком в будинку культури «Заря». Захід був запланований на 29 березня та повинен був стати четвертим за рахунком. В листівках розклеєних містом йшлося: «Визнаний Майстрер високого лікарського мистецтва, нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла, наш земляк Олександр Овсянюк запрошує вас на Животворчу Молитву для зцілення вірою, для впевненості в майбутньому у наш нелегкий час».

– Дане рекламування класифікується, як намагання провести публічний релігійний захід, – коментує начальник відділу у справах релігії облдержадміністрації Ігор Салецький. – Але проводити подібні зібрання в таки місцях як «Зоря» мають право лише релігійні організації і лише після отримання на це дозволу у міськвиконкомі. А Олександр Овсянюк, який займається приватною лікарською практикою, не являється священослужителем жодної релігійної організації і дозволу на проведення релігійного заходу він також не отримував.

Саме ці обставини і стали причиною заборони зустрічі, яка у документах на оренду зали класифікувалася як «лекція».

– Я просто запропонував Олександру Овсянюку оформити документи відповідним чином, а до того часу припинити подібну діяльність, – каже Ігор Салецький. Але у Олександр Овсянюка і у його прихильників інший погляд на справу. Вони глибоко ображенні забороною зустрічі з «великим українцем і вінничанином, відомим православним лікарем і меценатом, справжнім громадянином з великою літери» (цитата з відкритого листа Ігорю Салецькому).

– В нашій державі що тепер заборонено слово «молитва»?!, – обурюється Олександр Овсянюк.

– Його що тепер ніде не можна писати. За словами лікаря, ніяких публічних релігійних заходів він не проводив. Це були просто творчі зустрічі. – Ігор Салецький не має ніякого права мені щось забороняти, – каже Олександр Овсянюк. – З його слів стає зрозуміло, що я маю засновувати свою релігійну організацію. А я не хочу! Я закликаю людей повертатися у православ’я, навіщо мені засновувати ще одну секту.

Щоб з’ясувати усі питання Олександр Овсянюк, почепивши на груди орден Святого Михаїла, разом зі своїми відданими пацієнтами навідався до кабінету Ігоря Салецького. Але той лише повторив, що їм потрібно правильно оформити усі документи.

– Ви думаєте що зможете зірвати духовне відродження нації?! – вигукнув Олександр Овсянюк. – Не вийде!

 

1 thought on “Лікарю заборонили проводити сеанси «зцілення вірою»

  1. БЛАГОДАРЮ ДОКТОРА ОВСЯНЮКА ЗА ЕГО РАБОТУ. МУЖ БРОСИЛ ПИТЬ И КУРИТЬ ПОСЛЕ ПОСЕЩЕНИЯ ЕГО КЛИНИКИ.
    ЖЕЛАЮ ВАМ ВСЕГО САМОГО ЛУЧШЕГО И НЕ ОБРАЩАЙТЕ ВНИМАНИЯ НА ГЛУПЫЕ ПРОВОКАЦИИ!

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: