Черновецький влаштував перші кінні перегони, чи ще один лохотрон?

Мер Києва Леонід Черновецький, як і обіцяв провів кінні перегони імені себе. Ті, хто робив ставки, – обурені, а фанати самого мера – розчаровані.
 
По-перше, сам осідлати коняку “реальний космонавт”, хоча й обіцяв, не наважився. “Я і сам хотів показати, що я ще майже у 60 років зелений, але всю ніч не спав, я хвилююся, тому що криза”, – виправдовувався Черновецький за те, що так і не сів у сідло, пише “Таблоїд“.
Виграв кінні перегони жеребець Граф. Подейкують, саме його пропонували для заїздів Черновецькому. Також були розіграні 100.000 доларів від мера. Гроші дісталися киянину Юрію Дранюку. З ним Черновецький та його “дівчина мрії” Аліна Айвазова ще й випили. А ще 100.000 гривень відійшли Олегу Пономаренку, якому вдалося вгадати переможців серед собак.

 
Всього відбулося 7 забігів коней, на яких могли ставити присутні. При цьому мінімальна ставка по SMS складала 6 гривень, а у касах – 100 гривень. Та ті, хто робив ставки, перегонами не задоволені. Так, деякі гравці ставили на забіги від 100 гривень, а після оголошення переможців, отримали максимум по 25.
Людям не повернули навіть поставленої сотні. А за перший заїзд нібито взагалі нічого не дали – сказали, що всі гроші пішли переможцю Дранюку, який “взяв” 100 тисяч, пише “Сегодня”. Загальна ж сума ставок, як говорять у КМДА, склала мільйон гривень. Як пише газета, обурені гравці називали тоталізатор Черновецького лохотроном. А касири пояснили такі ставки “низькими коефіцієнтами”.
 
Заступник директора іподрому Євген Кадиров нічого конкретного відповісти не зміг. А у КМДА лише розводять руками: біги – особиста ініціатива Черновецького, і лише він може знати, кому які виграші дісталися.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: