Історія з “Правекс-банком”

Шановна редакція!

Я займаюсь юридичною практикою та представництвом в судах, тому вирішив надати інформацію щодо банківських установ України, які перетворилися на “фінансовий лохотрон” та можуть привести до фінансової кризи.

Аналізуючи матеріали, які потрапляють до мене від клієнтів, можу завірити, що майже всі банки та фінансові установи з самого початку свідомо укладають нікчемні угоди, які за законом не потребують їх підтвердження судовим рішенням, а громадяни-споживачі не розбираючись в цьому починають втрачати квартири, машини тощо, щоб сплатити 300 – 400% суми взятого кредиту.

Так відбулося з моїм клієнтом, який сплатив 810,79 гривень під час підписання кредитного договору, але не помітив те, що він навіть на свої сплачені кошти буде платити банківський процент, штафні санкції тощо. Хоча реальна сума кредиту трохи більш 1822,00 гривень, а не 2 632,79 гривень.

Звернення до суду дало вражаючий ефект, нам було відмовлено у визнанні договору недійсним, тому що мій клієнт навмисно намагається розірвати кредит та не сплачувати банку кошти! Корупція, як для мене, це звичне явище у суді.

Апеляція подана, а також заява в МВС України, оскільки банк київський та має значення для економіки України, а також, тому що банк вже задіяв “рекетерську” методіку “вибивання” коштів. Подивимося хто кого.

Кричати на всю країну – може привести до фінансової кризи, а не кричати – визнати себе “лохом” та дати можливість суддям заробляти на корупціїї та фінансових махінаціях банків.

З повагою, Сергій Алексєєв

 

Автором звернення також були надана копія листа з колекторської компанії:

Редакція звернулася з офіційним запитом відносно справи пана Матасюка до прес-служби “ПРАВЕКС-Банку” і дуже швидко отримала відповідь. Публікуємо мовою оригіналу:

Шановні журналісти видавництва «Українська правда»!

Щодо порушених Вами питань стосовно ситуації з гр. Матасюк С.А. повідомляємо наступне:

1. Правомірність вимог Акціонерного комерційного банку «ПРАВЕКС-БАНК», який на даний час входить в міжнародну фінансову групу «Інеса – Сан Паоло», щодо виконання гр. Матасюк С.А. умов відповідного кредитного договору, підтверджена як місцевим судом загальної юрисдикції, так і Апеляційним судом Донецької області.

2. Якщо у гр. Матасюк С.А. є які – не будь претензії до діяльності АКБ «ПРАВЕКС-БАНК», йому необхідно їх вирішувати в суді.

Прес – служба банку.

 

Таким чином “ПРАВЕКС-Банк” не вважає себе винним і це підтверджено судами двох інстанцій. Редакція розуміє почуття несправедливості пана Матасюка та його адвоката, адже укладання “хитрих” угод комерційними банками, до яких “комар носу не підточе” стало сумною практикою в нашій країні.

Це питання ще до кінця не вирішено і можна продовжувати судову справу, можливо аж до Міжнародного Суду. З іншого боку, можемо порадити лише уважніше читати умови договорів з банками, і, за можливості, радитися з юристами до їх підписання.

В Україні, на жаль, обмаль випадків, коли у подібних ситуаціях банк визнавали винним. Хоча, можливо, програвши подібну справу, банк наступного разу перегляне свою політику укладання договорів в бік більшої прозорості.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: